Hallitus 2018

Nimi Sähköposti Puhelin
Vaihtuu vuosittain
Pj: Leppiniemi Reino.
Varajäsen: Ari Etelätalo
reino.leppiniemi@gmail.com
ari@etelatalo.fi
050 342 4802
040 544 5563
2018-2020
Jäsen: Tikkanen Jorma
Varalla: Einola Esa
jorma.tikkanen@1stpro.fi
2018-2020
Jäsen: Gröndahl Aki
Varalla: Kankaansivu Reijo
aki.grondahl@hacklin.fi
reijo.kankaansivu@porienergia.fi
044 700 2482
044 701 2132
2017-2019
Jäsen: Wittsberg Pia
Varalla: Sjöblom Tony
pia.wittsberg@gmail.com 050 046 7274
2017-2019
Jäsen: Niemi Ilkka, varapuheenjohtaja
Varalla: Helena Mäkinen-Mäntylä
ilkka.niemi@kuljetusniemi.fi 040 546 2550
2016-2018
Jäsen: Tulonen Harry
Varalla: Mäntylä Teuvo, rahastonhoitaja
hartsan@hotmail.com
teuvo.mantyla@poliisi.fi
040 583 7566
040 581 7418
2016-2018
Jäsen: Jaakkola Hannu
Varalla: Sipinen Anna-Leena, sihteeri
hannu.jaakkola@tut.fi
anna-leena.sipinen@luukku.com
040 062 2942
044 541 2377
Kunniapj. Helge Virta helgevirta347@gmail.com 040 521 1387